üyelik

Sipariş Takip

Teslimat Bilgileri

1.Alışveriş sitemizdeki tüm ürünler mağazamız tarafından itina ile hazırlanarak satışa sunulmaktadır.Bütün ürünlerimiz aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.
2.Ürün fiyatlarımıza KDV dahildir. 
3.Vereceğiniz çiçek siparişleri alıcının adresine belirtilen saat aralığında teslim edilecektir. Alıcının adresi ev adresiyse ve alıcı evde bulunamaz ise alıcı aranıp irtibat sağlanır alıcı bilgisinde çiçek komşuya ya da kapıcıya isim alınarak teslim edilebilir. 
4.Bazı işyerlerinde ve askeri bölgelerde çiçeğin alıcıya personelimiz tarafından teslim edilmesine müsaade edilmeyebilir.Bu durumda çiçeğiniz danışmaya veya yetkili kişiye isim alınarak teslim edilmektedir. 
7.Mevsim çiçeklerinden oluşan aranjmanlarda mevsime bağlı olarak resimdeki çiçek bulunamadığı durumlarda aynı kalitede başka bir çiçek kullanılabilir.Teslim edilecek ürünün,sizin seçtiğiniz ürün ile aynı kalitede ve değerde olacağından emin olabilirsiniz.Sipariş ettiğiniz ürünün aynı değerde teslim edilmediğini düşünürseniz iadesini veya ürün telafisini talep edebilirsiniz.Amacımız müşterilerimizin memnun olması ve web sitemizi bir kere değil, sürekli kullanmalarıdır. 
8.Teslimatlarımız(09.00-17.00)(18.00-21.00) saatleri arasında yapılmaktadır.Nikah, Düğün, Açılış gibi saatli organizasyonlarda ise teslimat saati  Bize mesajınız bölümüne Tam saat olarak yazınız .Örnek:(saat 19.00 Tam teslimat gibi)   
9.Sipariş iptallerinizi teslimattan 3 saat önce yapmanız gerekmektedir. 
10.Firmamızın teslimat konusundaki sorumluluğu üstlenmesi için aşağıdaki şartların sağlanması gereklidir.

* Sipariş ile ilgili olarak belirtilen bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması. 
* Gerektiğinde belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden bağlantı kurulabiliyor olması. 
11.Özel günlerde takdir edeceğiniz üzere iş yoğunluğu nedeni ile siparişlerde saat garantisi vermiyoruz siparişiniz mesai saatleri içinde teslim edilecektir.meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız. 
12.Ürünün sipariş verildiği gün teslim edilebilmesi için, saat:18.00’a kadar siparişin tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. 
13.Hava şartları, trafik ve kaza gibi benzeri sebeplerden teslim zamanında aksaklıklar olabilir. 
14.Yanlışlıkla yapılan ödemelerin, kişiye iadesi şirketimizin garantisi altındadır. 
15.Siparişin, teslim edilecek kişi tarafından kabul edilmemesi durumunda geri ödeme yapılmaz,sorumluluk müşteriye aittir. 
16.Kırmızıgül çiçekçilik, internet sitesinde oluşabilecek dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. 
17.Banka havalesi veya EFT yoluyla yapılan siparişlerde teslimat tarihi ödemenin sistemimize yansıdığı tarihden itibaren kabul edilmektedir. 
18.Ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında teslimat şekil, zaman ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabilir. 
19.Kırmızıgül Çiçekçilik siparişi kabul edip etmemekte serbesttir. İptal durumunda sizinle hemen irtibata geçilecektir. 
20.Alışverişiniz esnasında meydan gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.